Erakondade Välimääraja

Eesti võimuerakonnad juba ammu ei oma enam õigust iseseisvaks poliitikaks, mistõttu ollakse sunnitud etendama seda vähemalt “väikestes asjades”. Kas lastetoetus võiks olla 16 või 17 eurot? Aga kes pakub rohkem miinimumpalka? Või lasteaiakohti?  Aga kuidas oleks pisikse pensionilisaga? Kusjuures selleski piskus toimub, nagu selgub, “demokraatia etendamine”: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/reformierakonna-saadik-toost-riigikogus-me-viljeleme-seal-n-o-nailikku-demokraatiat?id=70508787

Tuleb tuttav ette?

Raasukesed kellegi pidulaualt. Aga kelle?

“Kodanik ei saa kunagi täpselt teada, et riiki ei juhi samad inimesed, keda talle valitsejatena näidatakse.” (Jürgen Ligi)

“Liberaalne riik on nagu mask, mille taga ei ole nägu. See on nagu tellingud, mille taga ei ole hoonet.” (Benito Mussolini)

Mistap eestlane ei kujutagi enam ettegi, ms on tõeline, tegelik poliitika. No nii palju saadakse ehk nüüd juba aru, et nt Kooseluseadus ja uus Lastekaitseseadus tulid “otse Brüsselist”. Kusjuures väga karmi käega. Mõnegi poliitiku käitumisest jäi mulje, et ta pidi selle seaduse läbi suruma lausa surmahirmus. Iseseisvas Eestis poleks küll ükski erakond tervikuna sooritanud sellist poliitilist endatappu. Ma saan aru, et SDE oligi plaanis “moraalselt” põhja lasta – aga millele loodab RE ise? Ainult e-valimiste võltsimisvõimalusele – milline kahtlus langes võimuparteile juba eelmistel Riigikogu valimistel? Aga kui enne seda ilmub välja mõni Vilepuhuja IRL-st või korraldab KE selle pihta senisest hoopis massiivsema turmtule?

Nii või teisiti – koloniaalriigi poliitikud eesotsas kohaliku kuberneri (“presidendi”) ja AS Eesti Vabariik Juhatuse esimehega (“peaministriga”), võttes vastu “rahvusvahelise kogukonna” poolt ette nähtud korporatiivseid seadusi, mis hävitavad ülivähemuse omakasu huvides terveid rahvusi ja riike, peavad võimulejäämiseks kuidagi sellest olukorrast välja vingerdama, eriti kui masside ajupesu osutub ebapiisavaks.

Aga milline võiks siis olla Tõeline Poliitika ja sellest tulenevalt Tõeline Erakond ja tema Programm. Mis lahendaks probleeme nö juurelt, mitte ei kõrvaldaks sümptomeid? Elimineeriks Tulesüütajad, mitte ei kustutaks tulekahjusid?

* Uus Valimisseadus, mis nt muudaks valimised avalikuks ja võimuvolitused vabatahtlikuks ning tagasivõetavaks
* Riikliku kattega Omaraha kehtestamine mis ei sõltu rahvusvahelisest katteta reservvaluutast ega selle manipulatsioonidest ühiskondade rütmiliseks paljaksröövimiseks.
* Monopolide likvideerimine, väike- ja keskettevõtluse ülemineku soodustamine solidaarsemale ühistulisele ja sotsiaalsele ettevõtlusele
* Kodanikupalk – tingimusteta põhisissetulek igaühele äraelamiseks
* Rail Balticust loobumine või – äärmisel juhul – selle rajamine senisele trassile
* Põhiseadust ja inimõigusi rikkuvate seaduste tühistamine (Kooseluseadus, Lastekaitseseadus jt)
* Sotsiaalsete institutsioonide, sh Rahvusringhäälingu politiseerimise ja “poliitiline katusepakkumise” keelamine
* GMO- ja E-toidu ning keemiapõllumajanduse keelamine Eestis – Öko-Eesti rajamine
* Elanikkonda ja loodust hävitava elektromagnetkiirguse (eriti 4G, wifi, kaugloetavad voolumõõtjad jms ) piiramine rangete tervisenormidega – või valikuline ärakeelamine
* Öko- ja genotsiidi põhjustavate “keemiapilvede” (chemtrails) jt kliimarelvade keelamine Eesti territooriumil ja maailmas tervikuna
* Korrumpeerunud ja terviseohtliku farmakoloogilise meditsiini asendamine integratiivse, tervistava meditsiiniga
* Loodust reostavate ja inimest kahjustavate kütusepõhiste energiaallikate (põlevkivi) asendamine mittekütusepõhiste energialiikidega (sh priienergiaga)

Kommenteerimine on suletud