AKTUAALNE: Mis on kultuurimarksism?

Kultuurimarksism on neomarksismil põhinev teooria ja praktika, mida kasutatakse kultuuri mõjutamise ja kontrollimise kaudu ühiskonna ja rahvusriigi hävitamiseks ning totalitaarse uuskommunistliku ühiskonnakorralduse ülesehitamiseks. Kultuurimarksistid üritavad kontrollida ühiskonda manipuleerides keele, meedia ja haridussüsteemiga ning kasutades selleks „poliitilise korrektsuse“ all tuntud tsensuuritehnikaid. Kultuurimarksism kasvas välja nn Frankfurdi koolkonnast.

Oma põhinõuded on nad poliitikas läbi surunud ning need ka valitseva poliitilise korrektsuse ja osaliselt eriseaduste abil kaitstud tabudeks muutnud. Liberaalide jaoks eriti oluline perekonna kui ühiskonna ja rahvuse algüksuse hävitamine jätkub üha suureneva survega.

Frankfurdi koolkonna üks meetodeid eemaldamaks uuskommunismi suurim takistus – rahvusriik – on igasuguste vähemuste ja hälvete võrdsustamine ning nende kaudu rahvusriigi idee hävitamine. Oma teesides nähakse vahenditena rahvusriigi elektroraadi hävitamisel ka lõdvendatud kodakondsuspoliitikat, võimaldades kohati massilist immigratsiooni, õhutades segarassilisi abielusi jpm.

Homoseksuaalsete suhete võrdsustamine abieluga, homoseksuaalidele lapsendamisõiguse andmine ning „sooneutraalsed“ lasteaiad täidavad kõik sama eesmärki. Frankfurdi koolkond nõudis lisaks põhiväärtuste nagu perekonna ja rahvuse kaotamisele ka kõigi vaimsete traditsioonide hävitamist, et vabastada rahvas oma väidetavalt autoritaarsest ja agressiivsest meelsusest ning nad “demokratiseerida”.

Artiklist: http://koobas.net/2015/01/04/kultuurimarksistid-suudistavad-koiki-oma-vastaseid-vihkamises/

Kommenteerimine on suletud